Driclor 20ml proti poteniu

Driclor 20ml

8,70 €

Doprava ZADARMO od 6 kusov alebo od 45 €!

Nakúpte vylepšený český Jenvox - český antiperspirant Jenvox 50ml. Je účinnejší a zároveň šetrný bez alkoholu. Používa sa identicky a pre tú najcitlivejšiu pokožku máme Jenvox Sensitive.

Driclor 20ml je účinný antiperspirant proti poteniu a zápachu podpazušia, nôh, rúk, dlaní, čela, krku, chrbta, hrudníka a iných miest.

Vylepšený Jenvox 50ml >

Driclor 20ml nie je skladom

  • Pri objednávke do 13:00 doručenie do 2-3 pracovných dní Pri objednávke do 13:00 doručenie do 2-3 pracovných dní
  • Ak nebudete spokojní, vrátime Vám peniaze Ak nebudete spokojní, vrátime Vám peniaze alebo zadarmo vymeníme za inú verziu prípravku
  • Jenvox je dostupný v lekárňach Jenvox je tiež dostupný vo všetkých lekárňach (cez distribútora Phoenix). Pri prvom nákupe odporúčame zvoliť Jenvox Fast alebo Fast Sensitive.

Čo je to Driclor 20ml

Prípravok vyvinutý špeciálne len proti poteniu. Je jedným z najviac používaných antiperspirantov na svete a je doporučovaný kožnými lekármi.

Ľahko sa používa a je určený pre ženy a mužov bez rozdielu. Nie je parfumovaný, teda môžete používať Váš obľúbený dezodorant či parfum súčasne.

Bežné dezodoranty k dostaniu v drogériách sľubujú niekoľkodennú ochranu proti zápachu a potu, žiadny z nich však nie je schopný splniť svoje sľuby. Ak nebudete spokojní s Driclor, vrátime Vám peniaze.

Nový český Jenvox 50ml

2,5x väčšia Jenvox 50ml, ktorý neobsahuje alkohol a je tak výrazne šetrnejší. Pre tú najcitlivejšiu pokožku ponúkame Jenvox Sensisitive s regeneračným a hydratačným allantoinom, ktorý sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele.

Kde je možné Driclor použiť

Proti poteniu podpazušia, rúk, dlaní, nôh, čela, krku, hrudníku, chrbta. Účinná látka tiež zabraňuje zápachu, pretože výrazne zníži počet baktérií, ktoré zápach produkujú. Skrátka všade tam, kde potrebujete.

Ako dlho Driclor vydrží

Driclor sa používa len 2-3x týždenne na noc alebo podľa Vašej potreby aj menej. Malé 20ml vydrží niekoľko málo mesiacov, ponúkame ešte veľké 75ml balenie, ktoré vydržia 4x dlhšie, v priemere 9-18 mesiacov! Cenová úspora je potom oproti bežným antiperspirantom a dezodorantom obrovská.

Ako Driclor funguje

Antiperspirant Driclor bezpečne a dlhodobo pôsobí na ústí potných žliaz, ktoré zužuje, ale neuzatvára a neupcháva. Tým dochádza k zníženiu potenia. Ďalej do tela či krvného obehu sa nedostáva kvôli veľkosti molekuly účinnej látky; pôsobia tak len na vrchnej časti pokožky. Vďaka tomu tak Driclor nemôže spôsobiť rakovinu, ako sa niektorí ľudia zbytočne obávajú.

Účinná látka tiež zabraňuje množeniu sa baktérií, ktoré spôsobujú nepríjemný zápach a odér.

Od koľkých rokov sa môže Driclor používať?

Antiperspirant Driclor je možné používať od 12 rokov.

Návod na použitie - príbalový leták

Spôsob použitia

Driclor používajte pred spaním na noc, kedy sú potné žľazy najviac v pokoji.

Aplikujte na úplne suchú pokožku. Je vhodné vysušiť miesto aplikácie obrúskom. Po nanesení nechajte prípravok riadne zaschnúť. Pri použití v podpazuší nedávajte ruky ihneď k telu.

Nasledujúci deň ráno miesto umyte, potom počas dňa Driclor znovu neaplikujte, počkajte až na večer. Medzitým môžete použiť Váš obľúbený parfum či dezodorant.

Prvý týždeň Driclor aplikujte 1x denne večer pred spaním. Potom len 2-3x týždenne podľa vašej potreby. Ak sa v prvom týždni potenie zníži na vami požadovanú úroveň skôr ako za 7 dní, môžete skúsiť predĺžiť intervaly nanášania.

Odporúčania ako začnete Driclor pravidelne používať

Pri prvom použití, hlavne v podpazuší, skúste nenanášať plnú vrstvu, aby ste sa vyhli nežiaducim účinkom.

Driclor nepoužívajte na podráždenú alebo poranenú kožu.

Prípravok používajte na úplne suchú kožu minimálne 2 hodiny po kúpeli či umytí. Čím dlhší odstup, tým lepšie.

Dodržujte oneskorenie najmenej 24 hodín po holení a depilácii miest, kam chcete Driclor aplikovať. Platí čím dlhšie, tým lepšie.

Miesto aplikácie je vhodné mať oholené pre lepšiu účinnosť, ale nie je to podmienka. Dodržujte odstup min. 24h uvedený o bod vyššie

Po každom použití dobre uzavrite uzáver, aby sa zabránilo odparovaniu alkoholu, ktorý Driclor obsahuje.

nežiaduce účinky

Driclor je veľmi dobre znášaný. Prechodne sa môže vyskytnúť pálenie či svrbenie kože v miestach aplikácie.

Ak sa aj napriek správnemu dodržiavaniu pokynov objavia nežiaduce účinky, je možné ich ľahko vyriešiť znížením množstva prípravku a predĺžením intervalov medzi aplikáciami. Stačí si naniesť produkt na prst či vatovú tyčinku a potom jemne natrieť na požadované miesto.

Kontraindikácie

Nepoužívajte Driclor pri známej precitlivenosti alebo alergiu na niektorú zložku lieku.

Upozornenie

Prípravok nie je určený pre deti.

Neužívajte vnútorne, Driclor je určený len na vonkajšie použitie.

V prípade použitia na tvári dávajte pozor, aby sa Vám prípravok nedostal do očí alebo úst. Odporúčame si iba natrieť na prst, jemne naniesť na požadované miesto a nechať zaschnúť. V prípade zasiahnutia okamžite opláchnite vodou.

Driclor je horľavina kvôli obsahu alkoholu, zabráňte kontaktu s ohňom.

Fľašu uchovávajte viečkom nahor pri teplote do 25 °C.

Liek môže po kontakte s ušľachtilými kovmi spôsobiť odfarbenie.

Zloženie

Účinná látka: 20% hexahydrátu chloridu hlinitého. Pomocné látky: etanol, čistená voda.

Expiračná doba

Je uvedená na spodnej strane Vašej krabičky. Na sklade máme väčšinou Driclor s dobou trvanlivosti 3 roky. Roztok je veľmi stabilný a prekročenie expirácie nemá na účinnosť prípravku žiadny vplyv.

Stiefel

Tabuľka dát

Objem
20 ml
Typ
roll-on s guličkou

Mohlo by vás zaujať aj

Jenvox 50ml - účinný prípravok proti poteniu a zápachu

Jenvox 50ml

  • nový český prípravok s najlepším pomerom cena / výkon
  • unikátne šetrné zloženie bez alkoholu
17,60 €
Jenvox Sensitive - šetrný prípravok proti poteniu a zápachu

Jenvox 50ml Sensitive

  • prémiové zloženie pre najcitlivejšiu pokožku
  • obsahuje regeneračnú a hydratačnú zložku
19,20 €
Jenvox Fast Sensitive - antiperspirant proti poteniu a zápachu

Jenvox 50ml Fast Sensitive

  • vhodný pre citlivé miesta alebo citlivú pokožku
  • obsahuje regeneračnú a hydratačnú zložku
18,40 €

Recenzie

Hodnotenie 

Marketingovy tah?

Porovnavat cenu Jenvoxu v predrazenou 20ml verziou Dricloru je smiesne. Pri prepocte na 75ml verziu Dricloru vychadza cena rovnako. Co je vsak zarazajuce, novy Jenvox obsahuje takmer o polovicu menej ucinnej latky.


Odpoveď eshopu: Dobrý den, text už jsem upravil, byl to zastaralý text z dřívějška. Nicméně účinná látka použitá v Dricloru je hexahydrát chloridu hlinitého. Sice je na obale aluminium chloride jako u Jenvoxu, ale to je z důvodu, že tam musí být uvedené tzv. Ingredients dle EU INCI norem a aluminium chloride je nejbližší možná alternativa. V Jenvoxu je skutečný bezvodý (anhydrous) aluminium chlorid, který má molární hmotnost 1,79x větší. Kdybyste to chtěl přepočítat na hexahydrát, bude ho v Jenvoxu 23%. Navíc hlouběji prostupuje do potních žláz než hexahydrát a neobsahuje alkohol, ale vodu zahuštěnou celulózou a tudíž je pro pokožku přívětivější. Díky tomu se pokožka ihned nevysuší a proces zužování potních žláz probíhá za stabilnějšího a přívětivějšího Ph. Co se týče ceny, Jenvox není dražší ani když to porovnáte s nejnižšími nabídkami na internetu oproti Dricloru (při přepočtu na mililtr). Porovnávat můžete pouze s 20ml verzí, 75ml není už více jak rok a půl dostupný a nikdy už nebude, protože výrobce ho zrušil.

Pridať recenziu

Driclor 20ml