• Doprava ZADARMO od 45€ pri platbe vopred alebo kartou, u dobierky je zľava

  • Objednávky prijaté do 13:00 sú ešte ten istý deň odoslané a doručené do 2-3 pracovných dní.


Dopravci:

  • Zásielkovňa (Packeta) kuriérom na adresu (3,90€) - kuriér vás bude kontaktovať telefonicky a pokiaľ vás nezastihne prvý alebo druhý deň, zanechá balíček na najbližšom výdajnom mieste (3-7 dní)
  • Zásielkovňa (Packeta) na výdajné miesta (3,90€) - balíček bude doručený priamo na vami vybrané miesto a uložený po dobu 3-5 dní
  • Slovenská pošta na adresu (4,70€) - ak Vás doručovateľ nezastihne na dodacej adrese zanechá balíček na pošte (15 dní)

 

Platba bankovým prevodom (+QR kód)

Čiastku po dokončení objednávky prosím zašlite na náš slovenský účet SK9883300000002202249663 (Fio banka) a ako variabilný symbol vyplňte číslo objednávky. Objednávky odosielame po prijatí platby. Zobrazíme Vám aj QR kód pre rýchle zaplatenie.

Platba kartou

Okamžitá úhrada platobnou kartou ako je Visa, MasterCard a ďalšie. Platbu prijmeme ihneď, takže Vám objednávku môžeme čo najrýchlejšie odoslať. Platba prebieha cez zabezpečenú platobnú bránu Comgate.

Platobná karta Mastercard Platobná karta Maestro Platobná karta Visa Platobná karta Visa Electron Google Pay Apple Pay

Rýchly bankový prevod

Platbu prijmeme ihneď. Jedná sa o rýchly bankový prevod v prostredí Vašej banky na jedno kliknutie. Údaje k platbe už budete mať predvyplnené.

Dobierka

Zásielkovňa - príplatok je 3€ alebo 1€ od objednávky nad 45€
Slovenská pošta - príplatok je 5,20€ alebo 3,20€ od objednávky nad 45€

Úhrada je od vás vybraná prostredníctvom doručovateľa. V prípade výdajných miest zaplatíte na mieste alebo v niektorých pobočkách či boxoch je možná úhrada iba vopred kartou online. Odkaz na zaplatenie obdržíte emailom alebo je možné zaplatiť v aplikácii Packeta.