Tento týždeň ste kúpili 561 Jenvoxov
Jenvox Fast - antiperspirant proti poteniu a zápachu
 • Jenvox Fast - antiperspirant proti poteniu a zápachu
 • Jenvox Fast - antiperspirant proti poteniu a zápachu

Jenvox 50ml Fast

17,50 €

Doprava ZADARMO od 3 kusov alebo od 45 €!

Účinný, cenovo výhodný (1,45€/mesiac) antiperspirant vyvinutý špeciálne proti poteniu a zápachu podpazušia, nôh, rúk, dlaní, tváre, hlavy vrátane vlasovej časti, čela, krku, chrbta, hrudníka a iných miest.

Jenvox®️ je  český výrobok a konečne funguje narozdiel od bežne dostupných antiperspirantov z reklám a drogérií.

Jednoduché použitie len 1-3x týždenne na noc, účinkuje až 7 dní a balenie vydržia 6-12 mesiacov. Extrémne rýchlo zasychá (do niekoľkých desiatok sekúnd), nelepí a nefarbí oblečenie.

Overená klasika proti poteniu a zápachu s rýchloschnúcim zložením. Ponúkame tiež Jenvox s jemne gélovou formuláciou a odlišnou účinnou látkou. Odporúčame vyskúšať oba, záleží na individuálnej vnímavosti, aký vám bude viac vyhovovať. Ak chcete iba jeden prípravok, zvoľte Fast vďaka najlepším výsledkom v širokej populácii.

Množstvo
Skladom

 • Pri objednávke do 13:00 doručenie do 2-3 pracovných dní Pri objednávke do 13:00 doručenie do 2-3 pracovných dní
 • Ak nebudete spokojní, vrátime Vám peniaze Ak nebudete spokojní, vrátime Vám peniaze alebo zadarmo vymeníme za inú verziu prípravku
 • Jenvox je dostupný v lekárňach Jenvox je tiež dostupný vo všetkých lekárňach (cez distribútora Phoenix). Pri prvom nákupe odporúčame zvoliť Jenvox Fast alebo Fast Sensitive.

Čo je to Jenvox 50ml Fast proti poteniu a zápachu

Nekonvenčný antiperspirant proti nadmernému poteniu a zápachu kdekoľvek na tele, je bez parabénov a konzervantov. Prípravky, ako Jenvox, sú celosvetovo doporučované kožnými lekármi proti poteniu a zápachu.

V prípade, že sa rozhodnete Jenvox používať do podpazušia, už sa nikdy nebudete chcieť vrátiť k bežnému antiperspirantu. Jeho špecializované zloženie a spôsob použitia na noc zaistí to, že sa obmedzí potenie a zápach v mieste aplikácie a pritom budete mať na pokožke prirodzený pocit.

Jeho použitie je jednoduché a je účinný už po prvom použití. Môžu ho používať ženy, muži i dospievajúci. Nedisponuje žiadnou vôňou a tak môžete používať Váš obľúbený dezodorant či parfum súčasne. Pri použití na tvár môžete ďalej používať makeup alebo líčenia.

Bežné dezodoranty k dostaniu v drogériách sľubujú niekoľkodennú ochranu proti zápachu a potu, žiadny z nich však nie je schopný splniť svoje sľuby. Ak nebudete spokojní s Jenvoxom Fast, zadarmo vymeníme za inú verziu Jenvoxu s odlišnou účinnou látkou alebo Vám vrátime peniaze.

Kde je možné Jenvox Fast použiť

Proti poteniu a zápachu podpazušia, rúk, dlaní, nôh, čela, tváre, hlavy vrátane vlasovej časti, krku, hrudníku, chrbta. Skrátka všade tam, kde potrebujete. Do podpazušia, na tvár, slabiny či iné citlivé miesta odporúčame ešte šetrnejší Jenvox Fast Sensitive alebo Jenvox Sensitive.

Ako dlho Jenvox Fast vydrží

Jenvox sa používa len 1-3x týždenne na noc alebo podľa Vašej potreby aj menej. Pri tejto frekvencii užívania vystačí balenie na 6-12 mesiacov. Nezriedka počúvame skúsenosti zákazníkov, že tieto prípravky vydržia aj 2 roky. Cenová úspora je potom oproti bežným antiperspirantom a dezodorantom obrovská.

Všetky varianty Jenvoxu

Rad Fast odporúčame zvoliť pri prvom nákupe

 • Jenvox Fast - osvedčená klasika proti poteniu a zápachu. Rýchloschnúca formula, ktorá zaschne v priebehu niekoľkých jednotiek alebo desiatok sekúnd.
 • Jenvox Fast Sensitive - rýchloschnúca prémiová verzia s nižšou koncentráciou účinnej látky pre pre citlivé miesta (podpazušie, tvár, slabiny) alebo pre citlivú pokožku. Navyše obsahuje hydratačný a hojivý alantoín, ktorý sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele.
 • Jenvox - unikátne zloženie bez alkoholu na jemne gélovom vodnom základe. Obsahuje odlišnú účinnú látku ako séria Fast.
 • Jenvox Sensitive - prémiová verzia bez alkoholu s nižšou koncentráciou pre citlivé miesta alebo citlivú pokožku. Tiež obsahuje alantoín.

Tip na nákup: Pri nákupe viac kusov zvoľte viac rôznych variantov než aby ste zakúpili rovnakú verziu niekoľkokrát. Zistíte tak, aká verzia vám vyhovuje najlepšie. Najväčší rozdiel môžete spoznať medzi sériou Fast (Jenvox Fast, Fast Sensitive) a sériou bez prívlastku (Jenvox, Jenvox Sensitive), pretože obsahujú odlišné účinné látky a nosič (alkohol vs. voda).

Jenvox FastJenvox Fast SensitiveJenvoxJenvox Sensitive
Dlhotrvajúci efekt (až 7 dní)
Použitie kdekoľvek
Maximálny účinok
Nižšia koncentrácia účinnej látky
Vhodnejšie na citlivú pokožku / oblasť (podpazušie, tvár ...)
Zkľudňujúca zložka
Rýchloschnúci
Bez alkoholu
Textúra vodová vodová jemne gélová jemne gélová

Porovnanie

Jenvox 50ml FastBežný antiperspirant
Nanášané množstvo Minimálne Veľké
Účinok Až 7 dní 24 h
Frekvencia použitia 1-3x týždenne na noc 1x denne
Balenie vydrží 6-12 mesiacov či dlhšie 1-3 mesiace
Miesto Podpazušie, nohy, ruky, čelo a inde. Lokálne, kdekoľvek na tele. Podpazušie
Účinok Funguje Rozporuplný, je často prekrytý lacnou vôňou.
Parfumácie Bez parfumácie. Za ušetrené peniaze investujte do kvalitného parfumu. Áno
Typ Gulička Gulička, sprej
Zloženie Jednoduché, účinné, prehľadné (3 látky) Desiatky látok
Stopy Nešpiní oblečenie Môže špiniť oblečenie či zanechávať stopy

Recenzie zákazníkov

Heureka.sk - hodnotenie

Citace Absolútna bomba, ktorá skutočne funguje. Na prvý pohľad sa môže zdať vyššia cena, ale nenechajte sa zmiasť. Prípravok vydrží rok - aplikuje sa len 1x týždenne. Majiteľ obchodu a zároveň výrobca Jenvoxu mi vysvetľoval mechanizmus pôsobenia a je neuveriteľné ako to funguje. Je však potrebné dodržiavať pokyny na použitie. Citace
Overený zákazník z Heureka.sk

Citace Výrobok naozaj zaberá proti poteniu. Citace
Lenka z Heureka.sk

Citace Doteraz žiaden prostriedok proti poteniu v mojom prípade nefungoval, či už z lekárne alebo z bežnej drogérie a teda bol som skeptický aj voči Jenvox. Bol som preto úplne šokovaný, keď na druhý deň po večernej aplikácii ostalo tričko suché. Ďalší večer som si Jenvox zabudol aplikovať a další deň tričko opäť suché. Neuveriteľné a som prekvapený, že takýto zázrak ešte neprevalcoval všetky komerčné antiperspiranty. Citace
Lukáš z Heureka.sk

Citace Uz som vyskusal rozne vyrobky ale tento funguje po 5 dnoch co som ho pouzival sa potenie minimalizovalo a to som ho aplikoval na vrchnu prednu a yadnu cast tela. Treba povedat ze po naneseni som citil mierne pichanie resp. stipanie ale ten pocit ked si date rano tricko prejdete sa a nic nie je mokre ziadne flaky/mapy zato stoja. Citace
Overený zákazník z Heureka.sk

Ako Jenvox funguje

Jenvox účinkuje dvoma spôsobmi. Bezpečne zužuje ústia potných žliaz v mieste aplikácie a zabraňuje množeniu baktérií, ktoré spôsobujú zápach.

Bezpečnosť Jenvoxu proti nadmernému poteniu

Klinicky testovaná účinná látka, ktorá je v Jenvoxu použitá, je jednou z najviac skúmaných látok za posledných 50 rokov s ohľadom na vplyv na ľudské zdravie a nikdy sa nepreukázali škodlivé účinky.
Prípravok môžu bez obáv používať tehotné a dojčiace ženy. Jenvox nepôsobí vnútorne, ale iba na povrchu pokožky a ďalej do tela či krvného obehu sa kvôli veľkosti molekuly cez dno potnej žľazy vôbec nedostáva. Nemôže tak spôsobiť zdravotné neduhy ako rakovinu či Alzheimerovu chorobu.

Spôsob použitia

 1. Jenvox používajte na noc pred spaním, kedy sú potné žľazy najmenej aktívne. Tento spôsob použitia zaručuje maximálnu účinnosť.
 2. Pokožka v mieste nanášania musí byť absolútne suchá a nepodráždená. Pred aplikáciou miesto riadne vysušte. Napríklad obrúskom alebo vyfénujte tak, aby sa pokožka opäť nezačala potiť vplyvom horúceho vzduchu.
 3. Potom Jenvox naneste, nechajte zaschnúť a pôsobiť cez noc. Ráno miesto umyte vodou a počas dňa už prípravok neaplikujte. Medzitým môžete použiť Váš obľúbený dezodorant či parfum. Dezodoranty často obsahujú ďalšie látky na zamedzenie potenia, a tak odporúčame používať iba Jenvox a kvalitný parfum.
 4. Prípravok používajte prvý týždeň každý deň. Po týždni alebo akonáhle sa potenie zníži na vami požadovanú úroveň (podľa toho, čo nastane skôr), znížte frekvenciu na 1-3x týždenne či menej podľa Vašej potreby.

Odporúčania predtým ako začnete Jenvox pravidelne používať

Jenvox nepoužívajte na podráždenú alebo poranenú kožu.

Prípravok používajte na úplne suchú kožu minimálne 2 hodiny po kúpeli či umytí. Čím dlhšie oneskorenie, tým lepšie, aby pokožka čo najviac uschla.

Dodržujte oneskorenie najmenej 24 hodín po holení a depilácii miest, kam chcete Jenvox aplikovať. Platí čím dlhšie, tým lepšie.

Miesto aplikácie je vhodné mať oholené pre lepšiu účinnosť, ale nie je to podmienka. Dodržujte odstup min. 24h uvedený o bod vyššie.

Neaplikujte Jenvox opätovne ak už pociťujete dobrý efekt, ale počkajte opäť do doby, než sa na mieste objaví zvýšená perspirácia.

Pri prvom použití v podpazuší alebo na tvári, nenanášajte plnú vrstvu, aby ste sa vyhli nežiaducim účinkom. Postačí natrieť iba 4-5cm na pokožku a rozotrieť prstami. Ak to nebude stačiť pre požadovaný efekt, pridávať môžete vždy až do tej miery, kedy bude nutné si miesto prejsť guličkou 5x. Iné miesta nie sú tak citlivé a tak sa nebojte dať väčšiu vrstvu.

Nežiaduce účinky

Jenvox je veľmi dobre znášaný. Prechodne sa môže vyskytnúť svrbenie kože v miestach aplikácie.

Ak sa aj napriek správnemu dodržiavaniu pokynov objavia nežiaduce účinky, je možné ich ľahko vyriešiť:

 • Jenvox je nutné nanášať na absolútne suchú pokožku, je dobré si miesto riadne utrieť obrúskom alebo vyfénovať. Fén použite na nízku teplotu, aby sa pokožka vplyvom tepla opäť nepotilaa.
 • Znížiť nanášané množstvo. Stačí si naniesť produkt na prst či vatovú tyčinku a potom jemne natrieť. Jenvox je veľmi účinný aj v minimálnom množstve. Táto rada pomáha najviac.
 • Predĺžiť intervaly medzi aplikáciami.
 • Ak vám to možnosti dovoľujú, snažte sa predĺžiť interval medzi holením a užívaním Jenvoxu na viac ako 24 hodín. Čím dlhšie, tým lepšie - pokožka má viac času na regeneráciu po holení.
 • Môžete vyskúšať naniesť len 1-3 hodiny pred spaním a potom zmyť. Musíte byť ale v kľude, napríklad ležať pri TV. Väčšinou táto doba stačí pre dobrý účinok.
 • Pre extra citlivú pokožku ponúkame Jenvox Sensitive bez alkoholu alebo Jenvox Fast Sensitive.

Kontraindikácie

Nepoužívajte Jenvox pri známej precitlivenosti alebo alergiu na ktorúkoľvek zložku prípravku.

Upozornenie

Prípravok nie je určený pre deti. Neužívajte vnútorne, Jenvox je určený len na vonkajšie použitie.

V prípade použitia na tvári dávajte pozor, aby sa Vám prípravok nedostal do očí alebo úst. Odporúčame si iba natrieť na prst, jemne naniesť na požadované miesto a nechať zaschnúť. V prípade zasiahnutia okamžite opláchnite vodou.

Fľašu uchovávajte viečkom nahor pri teplote do 25 °C.

Liek môže po kontakte s ušľachtilými kovmi spôsobiť odfarbenie.

Nedávajte do kontaktu s ohňom.

Zloženie

Účinná látka: 19% hexahydrátu chloridu hlinitého. Pomocné látky: alkohol, čistená voda.
Poznámka: Koncentráciu účinných látok nie je možné porovnávať medzi sériou Fast a sériou Classic. Ide o rozdielne účinné látky. Fast je zhruba rovnako silný ako gélový Jenvox a slabší Fast Sensitive je obdobný ako Jenvox Sensitive.

Balenie

50ml roll-on (gulička). Guličkou sa môžete natrieť rovno (napríklad do podpazušia) alebo guličkou zľahka naniesť na miesto aplikácie a potom rozotrieť rukou/prstami (napríklad na nohách a dlaniach) alebo si dať menšie množstvo na prst a jemne naniesť na požadované miesto (napríklad na tvári).

Ostatné typy balení (sprej, tuhý antiperspirant, krém) nie sú z hľadiska efektívnosti a použiteľnosti na všetky možné časti zďaleka tak efektívne. Všetky ostatné typy navyše vyžadujú ďalšie aditíva, ktoré znehodnocujú účinnosť.

Expiračná doba

Spotrebujte do 12 mesiacov od prvého použitia. Keď dobu prekročíte, nič sa nedeje, Jenvox je extrémne stabilný a prirodzene antibakteriálny. Ak Jenvox ani raz nepoužijete, vydrží vám "na poličke" večne.

Výrobca

Jenvo s.r.o., Česká republika. Jenvox® je registrovaná ochranná známka.

Jenvox

Tabuľka dát

Objem
50 ml
Typ
roll-on s guličkou
Dlhotrvajúci efekt (až 7 dní)
Použitie kdekoľvek
Maximálny účinok
Rýchloschnúci
Textúra
vodová
Použitie v tehotenstve či pri dojčení
Odporúčaný do vlasov
Do vlasov zvoľte Jenvox, pretože je ľahko gélový a lepšie priľne
Účinná látka
Iná ako v rade Jenvox
Bez parfumácie

Prevziať

Příbalový leták Jenvox Fast

Prevziať (247.77k)

Mohlo by vás zaujať aj

Jenvox 50ml - účinný prípravok proti poteniu a zápachu

Jenvox 50ml

 • nový český prípravok s najlepším pomerom cena / výkon
 • unikátne šetrné zloženie bez alkoholu
17,60 €
Jenvox Sensitive - šetrný prípravok proti poteniu a zápachu

Jenvox 50ml Sensitive

 • prémiové zloženie pre najcitlivejšiu pokožku
 • obsahuje regeneračnú a hydratačnú zložku
19,20 €
Jenvox Fast Sensitive - antiperspirant proti poteniu a zápachu

Jenvox 50ml Fast Sensitive

 • vhodný pre citlivé miesta alebo citlivú pokožku
 • obsahuje regeneračnú a hydratačnú zložku
18,40 €

Recenzie

Hodnotenie 

Ján zrubak

,o


0907546733

Hodnotenie 

Topkový produkt

Zdravím Vás, rada by som sa s Vami podelila o vlastnú skúsenosť. Nedávno som natrafila na tento produkt a po pozitívnych recenziách ho objednala. Používam ho presne týždeň, a ten výsledok je neuveriteľný. Mám 23, potenie a s tým spojený nepríjemný zápach som bohužiaľ podedila po tatinovi, nič príjemné. Nepomáhali mi žiadne bežne dostupné deodoranty, antiperspiranty v klasickej alebo guličkovej forme, vždy bez výsledku. Najviac ma trápili "mapy" v podpazuší, objavili sa akonáhle som si obliekla vrchný diel oblečenia nakoľko mi je stále teplo. Jenvox som použila prvýkrát pred 6 dňami a po prvej aplikácií som len kukala. Viete, čo sa stalo? Nič! na oblečení nie je ani stopa, takisto žiaden zápach. Uvidím, ako to bude postupovať s dlhším používaním, no za mňa táto čarovná vec funguje, 100% objednávam aj tatinovi. Vrelo odporúčam a ďakujem výrobcom, naozaj ste mi s mojim problémom pomohli

Hodnotenie 

Jenvox Fast

Dobrý deň.
Dlho som váhala,či kúpiť Jenvox Fast,nakoniec som to kúpila,vyskúšala a žiaľ...stalo sa to,čoho som sa obávala....nič.... naďalej sa potím a potím. Je to neskutočne nepríjemné ale každý z nás je iný.

Odpověď eshopu:
Dobrý den,
děkuji za Vaši recenzi. Jak slibujeme výše na stránkách, zasíláme odlišnou verzi Jenvoxu s jinou účinnou látkou zdarma, budeme Vás kontaktovat.

Ještě jednou děkuji za objednávku a s pozdravem,
Jan Vodička

Hodnotenie 

Jenvox Fast

Úplne unikátny produkt. Toto je skutočný prípravok proti poteniu, plní presne to čo sľubuje! Je skvelý, strašne rada ho odporučím ostatným. Len dúfam, že nezmizne z trhu. To sa totiž skvelým produktom stáva. Bohužiaľ.
Nemá zápory!

Hodnotenie 

Geniálne

Nikdy som nenapísal žiadnu recenziu ani na produkty, s ktorými som bol spokojný.
K tomuto produktu sa už musím vyjadriť.
Skvelý produkt.
Váhal som s objednaním, no teraz to neľutujem. Naozaj po prvom použití som cítil zmenu.
Zatiaľ som to použil iba na chodidlá, s ktorými som mal najväčší problém.
Dnes je to 5. deň od prvého použitia a po zápachu ani stopy.
Určite odporúčam.

Hodnotenie 

jenvox fast

Už po dvoch použitiach je vidieť výsledok.

Hodnotenie 

bomba

+ jednoduchá aplikácia
+ už pri malom množstve funguje
+ po pár aplikácií je vidieť výsledok

- produkt nemá žiadne negatívne vlastnosti iba snáď len to že sem ho neobjavil skôr.

Produkt sem bral ako takú predposlednú možnosť. Neveril som veľmi tomu ale naozaj to funguje už po pár aplikáciách. Určite by som odporučil pre všetkých čo majú problémy s potením a hanbí sa za to alebo je im to nepríjemné. Odporúčam verziu Fast ako nealkoholový rad, ten mi funguje lepšie.

Hodnotenie 

Jenvox Fast

Už po prvom použití na podpazušie a konečne žiadne stopy po pote. Bol som vážne prekvapený . Odporúčam každému kto ma problém s potením.

Hodnotenie 

Naozaj to funguje

Naozaj to funguje

Hodnotenie 

nič

žiadne vôbec nefunguje, stále sa potím, ani trocu efektu. nie som spokojný

Odpověď eshopu:
Dobrý den, děkuji za Vaši recenzi. Jak slibujeme výše, zašlu Vám verzi Jenvoxu s odlišnou účinnou látkou a nosičem (voda namísto alkoholu), který vám snad již bude fungovat. Pokud nebude ani ten, nebude vám už bohužel fungovat nic, jelikož toto je to nejlepší a nejsilnější, co lze vůbec dle legislativy vyrábět.
Řada Jenvox Fast (+Sensitive) jinak u široké populace dosahuje z naší nabídky nejlepších výsledků, takže ho doporučujeme zákazníkům na první nákup.

Ještě jednou děkuji za Váš nákup a s pozdravem,
Jan Vodička

Hodnotenie 

Jenvax

Už pred mnohými rokmi som zakúpil iontoforezu, ktorá vyžaduje veľa času pri kúrach (nie že by to vo finále nefungovalo). Nehľadiac na to, že batéria som nestačil kupovať. Už ma to jednoducho nebavilo a to brnenie tiež žiadna hitparáda. Ešte lepší výsledok a hlavne takmer okamžite som dosiahol použitím Jenvaxu. Veľmi som tomu neveril, ale skutočne to funguje. V podstate jednoducho maznúť a potom sa nepotiť. Žiadne pálenie čo som tu čítal som nezaznamenal. Ja som veľmi spokojný.

Pridať recenziu

Jenvox 50ml Fast