Tento týždeň ste kúpili 376 Jenvoxov
Jenvox Fast Sensitive - antiperspirant proti poteniu a zápachu
 • Jenvox Fast Sensitive - antiperspirant proti poteniu a zápachu
 • Jenvox Fast Sensitive - šetrný antiperspirant proti poteniu a zápachu

Jenvox 50ml Fast Sensitive

18,40 €

Doprava ZADARMO od 3 kusov alebo od 45 €!

Účinný, cenovo výhodný (1,53€/mesiac) antiperspirant vyvinutý špeciálne proti poteniu a zápachu podpazušia, nôh, rúk, dlaní, tváre, čela, krku, chrbta, hrudníka a iných miest.

Jenvox®️ je  český výrobok a konečne funguje narozdiel od bežne dostupných antiperspirantov z reklám a drogérií.

Jednoduché použitie len 1-3x týždenne, účinkuje až 7 dní a balenie vydržia 6-12 mesiacov. Extrémne rýchlo zasychá (do niekoľkých desiatok sekúnd), nelepí a nefarbí oblečenie.

Prémiové zloženie s regeneračnou hydratačnou zložkou a rýchloschnúcou formulou. Obsahuje nižšiu a vhodnejšiu koncentráciu účinnej látky na citlivé miesta ako je podpazušie, tvár, slabiny alebo pre citlivú pokožku.

Ponúkame aj variant Jenvox Sensitive s jemne gélovou konzistenciou a odlišnou účinnou látkou. Odporúčame vyskúšať oba, záleží na individuálnej vnímavosti, aký vám bude viac vyhovovať. Ak chcete iba jeden prípravok, zvoľte Fast Sensitive, ktorý má najlepšie výsledky v širokej populácii.

Množstvo
Skladom

 • Pri objednávke do 13:00 doručenie do 2-3 pracovných dní Pri objednávke do 13:00 doručenie do 2-3 pracovných dní
 • Ak nebudete spokojní, vrátime Vám peniaze Ak nebudete spokojní, vrátime Vám peniaze alebo zadarmo vymeníme za inú verziu prípravku
 • Jenvox je dostupný v lekárňach Jenvox je tiež dostupný vo všetkých lekárňach (cez distribútora Phoenix). Pri prvom nákupe odporúčame zvoliť Jenvox Fast alebo Fast Sensitive.

Čo je to Jenvox 50ml Fast Sensitive proti poteniu a zápachu

Jenvox Fast Sensitive je ešte šetrnejší variant klasického Jenvox Fast a je tak vhodný na najcitlivejšie miesta (podpazušie, tvár, slabiny ...) alebo citlivú pokožku. Disponuje takou koncentráciou účinnej látky, ktorá perfektne chráni, ale pritom nedráždi a navyše má hydratačnú a hojivú zložku vo forme alantoínu, ktorý sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele.

Jeho použitie je jednoduché. Môžu ho používať ženy, muži i dospievajúci. Po konzultácii s pediatrom alebo dermatológom môžete prípravok aplikovať aj deťom. Nedisponuje žiadnou vôňou a tak môžete používať Váš obľúbený dezodorant či parfum súčasne. Pri použití na tvár môžete ďalej používať makeup alebo líčenia. Jenvox je účinný už po prvom použití!

V prípade, že sa rozhodnete Jenvox používať do podpazušia, už sa nikdy nebudete chcieť vrátiť k bežnému antiperspirantu. Jeho špecializované zloženie a spôsob použitia na noc zaistí to, že sa obmedzí potenie a zápach v mieste aplikácie a pritom budete mať na pokožke prirodzený pocit.

Bežné dezodoranty k dostaniu v drogériách sľubujú niekoľkodennú ochranu proti zápachu a potu, žiadny z nich však nie je schopný splniť svoje sľuby. Ak nebudete spokojní s Jenvoxom, zadarmo vymeníme za Jenvox Sensitive s odlišnou účinnou látkou alebo Vám vrátime peniaze.

Kde je možné Jenvox Fast Sensitive použiť

Sensitive variant odporúčame na citlivé miesta ako je podpazušie, na tvár, do oblasti pŕs či slabín alebo pre ľudí s citlivou pokožkou. Inak je možno prípravok aplikovať kdekoľvek. Na ruky, nohy, chrbát, vlasovú časť hlavy a ďalšie miesta zvážte silnejší Jenvox alebo silnejší Jenvox Fast.

Ako dlho Jenvox vydrží

Jenvox sa používa len 1-3x týždenne na noc alebo podľa Vašej potreby aj menej. Pri tejto frekvencii užívania vystačí balenie na 6-12 mesiacov. Nezriedka počúvame skúsenosti zákazníkov, že tieto prípravky vydržia aj 2 roky. Cenová úspora je potom oproti bežným antiperspirantom a dezodorantom obrovská.

Všetky varianty Jenvoxu

Rad Fast odporúčame zvoliť pri prvom nákupe

 • Jenvox Fast - osvedčená klasika proti poteniu a zápachu. Rýchloschnúca formula, ktorá zaschne v priebehu niekoľkých jednotiek alebo desiatok sekúnd.
 • Jenvox Fast Sensitive - rýchloschnúca prémiová verzia s nižšou koncentráciou účinnej látky pre pre citlivé miesta (podpazušie, tvár, slabiny) alebo pre citlivú pokožku. Navyše obsahuje hydratačný a hojivý alantoín, ktorý sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele.
 • Jenvox - unikátne zloženie bez alkoholu na jemne gélovom vodnom základe. Obsahuje odlišnú účinnú látku ako séria Fast.
 • Jenvox Sensitive - prémiová verzia bez alkoholu s nižšou koncentráciou pre citlivé miesta alebo citlivú pokožku. Tiež obsahuje alantoín.

Tip na nákup: Pri nákupe viac kusov zvoľte viac rôznych variantov než aby ste zakúpili rovnakú verziu niekoľkokrát. Zistíte tak, aká verzia vám vyhovuje najlepšie. Najväčší rozdiel môžete spoznať medzi sériou Fast (Jenvox Fast, Fast Sensitive) a sériou bez prívlastku (Jenvox, Jenvox Sensitive), pretože obsahujú odlišné účinné látky a nosič (alkohol vs. voda).

Jenvox FastJenvox Fast SensitiveJenvoxJenvox Sensitive
Dlhotrvajúci efekt (až 7 dní)
Použitie kdekoľvek
Maximálny účinok
Nižšia koncentrácia účinnej látky
Vhodnejšie na citlivú pokožku / oblasť (podpazušie, tvár ...)
Zkľudňujúca zložka
Rýchloschnúci
Bez alkoholu
Textúra vodová vodová jemne gélová jemne gélová

Porovnanie

Jenvox 50ml Fast SensitiveBežný antiperspirant
Nanášané množstvo Minimálne Veľké
Účinok Až 7 dní 24 h
Frekvencia použitia 1-3x týždenne na noc 1x denne
Balenie vydrží 6-12 mesiacov či dlhšie 1-3 mesiace
Miesto Podpazušie, tvár alebo kdekoľvek pre ľudí s citlivou pokožku. Podpazušie
Účinok Funguje Rozporuplný, je často prekrytý lacnou vôňou.
Parfumácie Bez parfumácie. Za ušetrené peniaze investujte do kvalitného parfumu. Áno
Typ Gulička Gulička, sprej
Zloženie Jednoduché, účinné, prehľadné (4 látky) Desiatky látok
Stopy Nešpiní oblečenie Môže špiniť oblečenie či zanechávať stopy

Recenzie zákazníkov

Heureka.sk - hodnotenie

Citace Absolútna bomba, ktorá skutočne funguje. Na prvý pohľad sa môže zdať vyššia cena, ale nenechajte sa zmiasť. Prípravok vydrží rok - aplikuje sa len 1x týždenne. Majiteľ obchodu a zároveň výrobca Jenvoxu mi vysvetľoval mechanizmus pôsobenia a je neuveriteľné ako to funguje. Je však potrebné dodržiavať pokyny na použitie. Citace
Overený zákazník z Heureka.sk

Citace Výrobok naozaj zaberá proti poteniu. Citace
Lenka z Heureka.sk

Citace Uz som vyskusal rozne vyrobky ale tento funguje po 5 dnoch co som ho pouzival sa potenie minimalizovalo a to som ho aplikoval na vrchnu prednu a yadnu cast tela. Treba povedat ze po naneseni som citil mierne pichanie resp. stipanie ale ten pocit ked si date rano tricko prejdete sa a nic nie je mokre ziadne flaky/mapy zato stoja. Citace
Overený zákazník z Heureka.sk

Ako Jenvox funguje

Jenvox účinkuje dvoma spôsobmi. Bezpečne zužuje ústia potných žliaz v mieste aplikácie a zabraňuje množeniu baktérií, ktoré spôsobujú zápach.

Bezpečnosť Jenvoxu proti poteniu

Klinicky testovaná účinná látka, ktorá je v Jenvoxu použitá, je jednou z najviac skúmaných látok za posledných 50 rokov s ohľadom na vplyv na ľudské zdravie a nikdy sa nepreukázali škodlivé účinky.
Prípravok môžu bez obáv používať tehotné a dojčiace ženy. Jenvox nepôsobí vnútorne, ale iba na povrchu pokožky a ďalej do tela či krvného obehu sa kvôli veľkosti molekuly cez dno potnej žľazy vôbec nedostáva. Nemôže tak spôsobiť zdravotné neduhy ako rakovinu či Alzheimerovu chorobu.

Spôsob použitia

 1. Jenvox používajte na noc pred spaním, kedy sú potné žľazy najmenej aktívne. Tento spôsob použitia zaručuje maximálnu účinnosť.
 2. Pokožka v mieste nanášania musí byť absolútne suchá a nepodráždená. Pred aplikáciou miesto riadne vysušte. Napríklad obrúskom alebo vyfénujte tak, aby sa pokožka opäť nezačala potiť vplyvom horúceho vzduchu.
 3. Potom Jenvox naneste, nechajte zaschnúť a pôsobiť cez noc. Ráno miesto umyte vodou a počas dňa už prípravok neaplikujte. Medzitým môžete použiť Váš obľúbený dezodorant či parfum. Dezodoranty často obsahujú ďalšie látky na zamedzenie potenia, a tak odporúčame používať iba Jenvox a kvalitný parfum.
 4. Prípravok používajte prvý týždeň každý deň. Po týždni alebo akonáhle sa potenie zníži na vami požadovanú úroveň (podľa toho, čo nastane skôr), znížte frekvenciu na 1-3x týždenne či menej podľa Vašej potreby.

Odporúčania predtým ako začnete Jenvox pravidelne používať

Jenvox nepoužívajte na podráždenú alebo poranenú kožu.

Prípravok používajte na úplne suchú kožu minimálne 2 hodiny po kúpeli či umytí. Čím dlhšie oneskorenie, tým lepšie, aby pokožka čo najviac uschla.

Dodržujte oneskorenie najmenej 24 hodín po holení a depilácii miest, kam chcete Jenvox aplikovať. Platí čím dlhšie, tým lepšie.

Miesto aplikácie je vhodné mať oholené pre lepšiu účinnosť, ale nie je to podmienka. Dodržujte odstup min. 24h uvedený o bod vyššie.

Neaplikujte Jenvox opätovne ak už pociťujete dobrý efekt, ale počkajte opäť do doby, než sa na mieste objaví zvýšená perspirácia.

Pri prvom použití v podpazuší alebo na tvári, nenanášajte plnú vrstvu, aby ste sa vyhli nežiaducim účinkom. Postačí natrieť iba 3-4cm na pokožku a rozotrieť prstami. Ak to nebude stačiť pre požadovaný efekt, pridávať môžete vždy až do tej miery, kedy bude nutné si miesto prejsť guličkou 5x. Iné miesta nie sú tak citlivé a tak sa nebojte dať väčšiu vrstvu.

Nežiaduce účinky

Jenvox je veľmi dobre znášaný. Prechodne sa môže vyskytnúť svrbenie kože v miestach aplikácie.

Ak sa aj napriek správnemu dodržiavaniu pokynov objavia nežiaduce účinky, je možné ich ľahko vyriešiť:

 • Jenvox je nutné nanášať na absolútne suchú pokožku, je dobré si miesto riadne utrieť obrúskom alebo vyfénovať. Fén použite na nízku teplotu, aby sa pokožka vplyvom tepla opäť nepotilaa.
 • Znížiť nanášané množstvo. Stačí si naniesť produkt na prst či vatovú tyčinku a potom jemne natrieť. Jenvox je veľmi účinný aj v minimálnom množstve. Táto rada pomáha najviac.
 • Predĺžiť intervaly medzi aplikáciami.
 • Ak vám to možnosti dovoľujú, snažte sa predĺžiť interval medzi holením a užívaním Jenvoxu na viac ako 24 hodín. Čím dlhšie, tým lepšie - pokožka má viac času na regeneráciu po holení.
 • Môžete vyskúšať naniesť len 1-3 hodiny pred spaním a potom zmyť. Musíte byť ale v kľude, napríklad ležať pri TV. Väčšinou táto doba stačí pre dobrý účinok.
 • Zvoliť Jenvox Sensitive bez alkoholu, ktorý obsahuje inú formu účinnej látky.

Kontraindikácie

Nepoužívajte Jenvox pri známej precitlivenosti alebo alergiu na ktorúkoľvek zložku prípravku.

Upozornenie

Prípravok nie je určený pre deti. Neužívajte vnútorne, Jenvox je určený len na vonkajšie použitie. Fľašu uchovávajte pri teplote do 25 °C.

V prípade použitia na tvári dávajte pozor, aby sa Vám prípravok nedostal do očí alebo úst. Odporúčame si iba natrieť na prst, jemne naniesť na požadované miesto a nechať zaschnúť. V prípade zasiahnutia okamžite opláchnite vodou.

Nedávajte do kontaktu s ohňom

Liek môže po kontakte s ušľachtilými kovmi spôsobiť odfarbenie.

Zloženie

Účinná látka: 12% hexahydrátu chloridu hlinitého. Hydratačná a regeneračná zložka: allantoín. Pomocné látky: alkohol, čistená voda.
Poznámka: Koncentráciu účinných látok nie je možné porovnávať medzi sériou Fast a sériou Classic. Ide o rozdielne účinné látky. Fast je zhruba rovnako silný ako gélový Jenvox a slabší Fast Sensitive je obdobný ako Jenvox Sensitive.

Balenie

50ml roll-on (gulička). Guličkou sa môžete natrieť rovno (napríklad do podpazušia) alebo guličkou zľahka naniesť na miesto aplikácie a potom rozotrieť rukou/prstami (napríklad na nohách a dlaniach) alebo si dať menšie množstvo na prst a jemne naniesť na požadované miesto (napríklad na tvári).

Ostatné typy balení (sprej, tuhý antiperspirant, krém) nie sú z hľadiska efektívnosti a použiteľnosti na všetky možné časti zďaleka tak efektívne. Všetky ostatné typy navyše vyžadujú ďalšie aditíva, ktoré znehodnocujú účinnosť.

Expiračná doba

Spotrebujte do 12 mesiacov od prvého použitia. Keď dobu prekročíte, nič sa nedeje, Jenvox je extrémne stabilný a prirodzene antibakteriálny. Ak Jenvox ani raz nepoužijete, vydrží vám "na poličke" večne.

Jenvox

Tabuľka dát

Objem
50 ml
Typ
roll-on s guličkou
Dlhotrvajúci efekt (až 7 dní)
Použitie kdekoľvek
Vhodnejšie na citlivú pokožku / oblasť (podpazušie, tvár ...)
Textúra
vodová
Použitie v tehotenstve či pri dojčení
Odporúčaný do vlasov
Do vlasov zvoľte Jenvox, pretože je ľahko gélový a lepšie priľne
Účinná látka
Iná ako v rade Jenvox
Bez parfumácie
Nižšia koncentrácia účinnej látky

Prevziať

Návod Jenvox Fast Sensitive

Prevziať (250.09k)

Mohlo by vás zaujať aj

Jenvox 50ml - účinný prípravok proti poteniu a zápachu

Jenvox 50ml

 • nový český prípravok s najlepším pomerom cena / výkon
 • unikátne šetrné zloženie bez alkoholu
17,20 €
Jenvox Sensitive - šetrný prípravok proti poteniu a zápachu

Jenvox 50ml Sensitive

 • prémiové zloženie pre najcitlivejšiu pokožku
 • obsahuje regeneračnú a hydratačnú zložku
19,20 €
Jenvox Fast - antiperspirant proti poteniu a zápachu

Jenvox 50ml Fast

 • overená klasika proti poteniu a zápachu
 • rýchloschnúci verzia
16,80 €

Recenzie

Hodnotenie 

Zaberá

Jenvox fast používam 1. týždeň, zo začiatku som bola prekvapená že štípal a pálil po použití na tvár, neskôr sa to zlepšilo. Používam na tvár, krk a čelo z dôvodu extrémneho potenia v menopause. Potenie sa o niečo znížilo,snáď ešte zaberie viac.

Hodnotenie 

Neskutočné

Jenvox Sensitive používam asi rok a som neskutočne spokojná. Vždy som mala prepotené podpazušie aj v zime, ale s jenvoxom, to jednoducho že dňa na deň skončilo. Len ľutujem, že som ho neobjavila skôr.

Hodnotenie 

Jenvox

Podľa recenzií som zakúpila jenvox sensitive, a na mňa bohužiaľ nepôsobí, potím sa ďalej. A všetko som robila podľa návodu. Som sklamaná

Odpoveď eshopu:
Práve pre tieto prípady sľubujeme tu vyššie na stránkach zaslania odlišnej verzie Jenvoxu s inou účinnou látkou zadarmo. Ozvite sa mi prosím na email info@protipoteniu.sk

S pozdravom,
Jan Vodička
protipoteniu.sk

Hodnotenie 

FUNGUJE!!!

+ Naozaj obmedzil potenie takmer na minimum, som veľmi milo prekvapená.

- Po prvej aplikácii mierne svrbenie, stačila ale tenšia vrstvička antiperspirantu a problém bol vyriešený.

Všetkým odporúčam.

Hodnotenie 

Recenzie

Napokon produkt, ktorý skutočne funguje hneď od prvej chvíle. Odporúčam všetkým, ktorí sa veľmi potia. Som maximálne spokojná a už budem kupovať iba toto.

Hodnotenie 

Odporúčam

Prípravok používam zatiaľ krátko a či sa že naozaj funguje. Jediné čo by som vytkla, je pálenie v podpazuší prvé dve aplikácie, tretia aplikácia už len chvíľu mentolovo chladila.

Hodnotenie 

Fast Sensitive

Skutočne rýchlo zasychá
Oproti Dricloru je jemnejšia pre citlivú pokožku - neštípe
Už po prvej aplikácii znateľné účinky

Hodnotenie 

super

Napokon prípravok ktorý naozaj funguje a nemá konkurenciu!!!!! Nikdy už nebudem používať nič iné, pretože všetko čo si kúpite v drogérii je k ničomu. Odporučím všetkým čo poznám.

Hodnotenie 

Jenovox

Veľmi dobrý funkčný antiperspirant
Vydrží avizovaných niekoľko dní
Môže sa použiť kdekoľvek, pravidelne používam do podpazušia a príležitostne používam na tvár či ruky

Hodnotenie 

Najlepšie!

Mala som problém s veľkým potením hlavne na tvári a na krku pod vlasmi. V práci, kde bolo cez leto skoro 30 stupňov a ma vyložene tiekol pot po tvári, bolo to naozaj nežiaduce, nemohla som sa ani nalíčiť. Vďaka Jenvoxu sa potenie zo začiatku zastavilo na minimum a po nejakých 14 dní som sa prestala potiť úplne a to mám husté kučeravé vlasy a konečne ich môžem nosiť rozpustené. Takže ja ďakujem za tento skvelý prípravok a všetkým môžem len odporučiť.????????????

Hodnotenie 

Fast Sensitive

+ Veľkosť balenia
+ Jasný návod
+ Príjemný pocit po aplikácii
+ Neutrálna vôňa
+ Nezanecháva biele stopy ani lepivý pocit v podpazuší

Som veľmi potivý typ (aj v kľudovej situácii). Aj napriek dodržaniu návodu, sa bohužiaľ potím. Je to individuálna záležitosť, na niekoho iného by produkt dozaista zabral. Potivosť sa znížila u mňa o cca 60% (za cca týždenný čas používania).

Odpoveď eshopu:
Dobrý deň,
ďakujem za Vašu recenziu. Ako sľubujeme vyššie, zaslal som Vám odlišnú verziu Jenvoxu. Rad Fast odporúčame zákazníkom pri prvom nákupe, pretože podáva pre väčšinu ľudí najlepšie výsledky. Samozrejme niekomu vyhovovať nemusí, práve ako vám, ale je to iba cca 10% populácie.

S pozdravom,
Jan Vodička

Pridať recenziu

Jenvox 50ml Fast Sensitive