Tento týždeň ste kúpili 58 Jenvoxov
Jenvox Sensitive - šetrný prípravok proti poteniu a zápachu
 • Jenvox Sensitive - šetrný prípravok proti poteniu a zápachu
 • Jenvox Sensitive - šetrný prípravok proti poteniu a zápachu
 • Jenvox 50ml sensitive - šetrný prípravok proti poteniu a zápachu

Jenvox 20ml Sensitive

13,05 €

Doprava ZADARMO od 4 kusov alebo od 40 €!

Účinný antiperspirant vyvinutý špeciálne proti poteniu a zápachu podpazušia, nôh, rúk, dlaní, tváre, čela, krku, chrbta, hrudníka a iných miest.

Jenvox je  český výrobok a konečne funguje narozdiel od bežne dostupných antiperspirantov z reklám a drogérií.

Jednoduché použitie len 1-3x týždenne, účinkuje až 7 dní a balenie vydržia 2-5 mesiacov.

Prémiové zloženie s regeneračnou hydratačnou zložkou a je tak ešte šetrnejší než Jenvox 50ml.

K dispozícii máme aj veľký Jenvox 50ml Sensitive.

Množstvo
Skladom

 • Pri objednávke do 13:00 doručenie do 2-3 pracovných dní Pri objednávke do 13:00 doručenie do 2-3 pracovných dní
 • Ak nebudete spokojní, vrátime Vám peniaze Ak nebudete spokojní, vrátime Vám peniaze alebo zadarmo vymeníme za inú verziu prípravku

Čo je to Jenvox 20ml Sensitive proti poteniu a zápachu

Jenvox Sensitive je ešte šetrnejší verzia klasického Jenvoxu a je tak vhodný na najcitlivejšie miesta (podpazušie, tvár, slabiny ...) alebo citlivú pokožku. Rovnako ako klasický Jenvox neobsahuje alkohol, disponuje takou koncentráciou účinnej látky, ktorá perfektne chráni, ale nedráždi a navyše má hydratačnú a hojivú zložku vo forme alantoínu, ktorý sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele.

Jeho použitie je jednoduché. Môžu ho používať ženy, muži i dospievajúci. Po konzultácii s pediatrom alebo dermatológom môžete prípravok aplikovať aj deťom. Nedisponuje žiadnou vôní a tak môžete používať Váš obľúbený dezodorant či parfum súčasne. Pri použití na tvár môžete ďalej používať makeup alebo líčenia. Jenvox je účinný už po prvom použití!

V prípade, že sa rozhodnete Jenvox používať do podpazušia, už sa nikdy nebudete chcieť vrátiť k bežnému antiperspirantu. Jeho špecializované zloženie a spôsob použitia na noc zaistí to, že sa obmedzí potenie a zápach v mieste aplikácie a pritom budete mať na pokožke prirodzený pocit.

Bežné dezodoranty k dostaniu v drogériách sľubujú niekoľkodenné ochranu proti zápachu a potu, žiadny z nich však nie je schopný splniť svoje sľuby. Ak nebudete spokojní s Jenvoxom, zadarmo vymeníme za Jenvox Fast Sensitive s odlišnou účinnou látkou alebo Vám vrátime peniaze.

Kde je možné Jenvox Sensitive použiť

Sensitive verziu odporúčame na citlivé miesta ako je podpazušie, na tvár, do oblasti pŕs či slabín alebo pre ľudí s citlivou pokožkou. Inak je možno prípravok aplikovať kdekoľvek. Ak sa však potíte veľa aj v kľude alebo máte veľké fľaky v podpazuší či zháňate prípravok proti poteniu rúk, nôh, chrbta alebo vlasovej časti hlavy zvážte silnejší Jenvox alebo silnejší Jenvox Fast.

Ako dlho Jenvox 20ml vydrží

Jenvox sa používa len 1-3x týždenne na noc alebo podľa Vašej potreby aj menej. Pri tejto frekvencii užívaní vystačí balenie na 2-5 mesiacov. Nezriedka počúvame skúsenosti zákazníkov, že tieto prípravky vydržia aj 1 rok. Cenová úspora je potom oproti bežným antiperspirantom a dezodorantom obrovská.

Všetky varianty Jenvoxu

 • Jenvox Fast - osvedčená klasika proti poteniu a zápachu. Rýchloschnúci formulácia, ktorá zaschne v priebehu niekoľkých jednotiek alebo desiatok sekúnd.
 • Jenvox Fast Sensitive - rýchloschnúci prémiová verzia pre citlivé miesta (podpazušie, tvár, slabiny) alebo pre citlivú pokožku. Navyše obsahuje hydratačné a hojivý alantoín, ktorý sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele.
 • Jenvox - unikátne zloženie bez alkoholu na jemne gélovom vodnom základe.
 • Jenvox Sensitive - prémiová verzia bez alkoholu pre tú najcitlivejšiu pokožku alebo citlivé miesta (podpazušie, tvár, slabiny). Navyše obsahuje hydratačný a hojivý allantoín, ktorý sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele.

Porovnanie

Jenvox 20ml SensitiveBežný antiperspirant
Nanášané množstvo Minimálne Veľké
Účinok Až 7 dní 24 h
Frekvencia použitia 1-3x týždenne na noc 1x denne
Balenie vydrží 2-5 mesiacov či dlhšie 1-3 mesiace
Miesto Podpazušie, nohy, ruky, čelo a inde. Kdekoľvek na tele lokálne. Podpazušie
Účinok Funguje Rozporuplný, je často prekrytý lacnou vôňou.
Parfumácie Bez parfumácie. Za ušetrené peniaze investujte do kvalitného parfumu. Áno
Typ Gulička Gulička, sprej
Zloženie Jednoduché, účinné, prehľadné (4 látky) Desiatky látok
Stopy Nešpiní oblečenie Môže špiniť oblečenie či zanechávať stopy

Recenzie zákazníkov

Heureka.sk - hodnotenie

Citace Absolútna bomba, ktorá skutočne funguje. Na prvý pohľad sa môže zdať vyššia cena, ale nenechajte sa zmiasť. Prípravok vydrží rok - aplikuje sa len 1x týždenne. Majiteľ obchodu a zároveň výrobca Jenvoxu mi vysvetľoval mechanizmus pôsobenia a je neuveriteľné ako to funguje. Je však potrebné dodržiavať pokyny na použitie. Citace
Overený zákazník z Heureka.sk

Citace Výrobok naozaj zaberá proti poteniu. Citace
Lenka z Heureka.sk

Citace Produkt na rozdiel od Dricloru neobsahuje alkohol. Citace
Overený zákazník z Heureka.sk

Citace Uz som vyskusal rozne vyrobky ale tento funguje po 5 dnoch co som ho pouzival sa potenie minimalizovalo a to som ho aplikoval na vrchnu prednu a yadnu cast tela. Treba povedat ze po naneseni som citil mierne pichanie resp. stipanie ale ten pocit ked si date rano tricko prejdete sa a nic nie je mokre ziadne flaky/mapy zato stoja. Citace
Overený zákazník z Heureka.sk

Ako Jenvox funguje

Jenvox účinkuje dvoma spôsobmi. Bezpečne zužuje ústia potných žliaz v mieste aplikácie a zabraňuje množeniu baktérií, ktoré spôsobujú zápach.

Bezpečnosť Jenvoxu proti poteniu

Klinicky testovaná účinná látka, ktorá je v Jenvoxu použitá, je jednou z najviac skúmaných látok za posledných 50 rokov s ohľadom na vplyv na ľudské zdravie a nikdy sa nepreukázali škodlivé účinky.
Prípravok môžu bez obáv používať tehotné a dojčiace ženy. Jenvox nepôsobí vnútorne, ale iba na povrchu pokožky a ďalej do tela či krvného obehu sa kvôli veľkosti molekuly cez dno potné žľazy vôbec nedostáva. Nemôže tak spôsobiť zdravotné neduhy ako rakovinu či Alzheimerovu chorobu.

Spôsob použitia

 1. Jenvox používajte na noc pred spaním, kedy sú potné žľazy najmenej aktívne. Tento spôsob použitia zaručuje maximálnu účinnosť.
 2. Pokožka v mieste nanášania musí byť absolútne suchá a nepodráždenú. Pred aplikáciou miesto riadne vysušte. Napríklad obrúskom alebo vyfénujte tak, aby sa pokožka opäť nezačala potiť vplyvom horúceho vzduchu.
 3. Potom Jenvox naneste, nechajte zaschnúť a pôsobiť cez noc. Ráno miesto umyte vodou a počas dňa už prípravok neaplikujte. Medzitým môžete použiť Váš obľúbený dezodorant či parfum. Dezodoranty často obsahujú ďalšie látky na zamedzenie potenie, a tak odporúčame používať iba Jenvox a kvalitný parfum.
 4. Prípravok používajte prvý týždeň každý deň. Po týždni alebo akonáhle sa potenie zníži na vami požadovanú úroveň (podľa toho, čo nastane skôr), znížte frekvenciu na 1-3x týždenne či menej podľa Vašej potreby.

Odporúčania ako začnete Jenvox pravidelne používať

Jenvox nepoužívajte na podráždenú alebo poranenú kožu.

Prípravok používajte na úplne suchú kožu minimálne 2 hodiny po kúpeli či umytí. Čím dlhší oneskorenie, tým lepšie, aby pokožka čo najviac uschla.

Dodržujte oneskorenie najmenej 24 hodín po holení a depilácii miest, kam chcete Jenvox aplikovať. Platí čím dlhšie, tým lepšie.

Miesto aplikácie je vhodné mať oholené pre lepšiu účinnosť, ale nie je to podmienka. Dodržujte odstup min. 24h uvedený o bod vyššie.

Neaplikujte Jenvox opätovne ak už pociťujete dobrý efekt, ale počkajte opäť do doby, než sa na mieste objavia zvýšená perspirácia.

Pri prvom použití v podpazuší alebo na tvári, nenanášajte plnú vrstvu, aby ste sa vyhli nežiaducim účinkom. Postačí máznout iba 3-4cm na pokožku a rozotrieť prstami. Ak to nebude stačiť pre požadovaný efekt, pridať môžete vždy až do tej miery, kedy bude nutné si miesto prejsť guličkou 5x. Iné miesta nie sú tak citlivé a tak sa nebojte dať zase vrstvu väčší.

Nežiaduce účinky

Jenvox je veľmi dobre znášaný. Prechodne sa môže vyskytnúť svrbenie kože v miestach aplikácie.

Ak sa aj napriek správne dodržiavanie pokynov nežiaduce účinky objavia, možno ich ľahko vyriešiť:

 • Jenvox je nutné nanášať na absolútne suchú pokožku, je dobré si miesto riadne utrieť obrúskom alebo vyfénovať. Fén použite na nízku teplotu, aby sa pokožka vplyvom tepla opäť nezpotila.
 • Znížiť nanášané množstvo. Stačí si máznout na prst či vatovú tyčinku a potom jemne naniesť. Jenvox je veľmi účinný aj v minimálnom množstve. Táto rada pomáha najviac.
 • Predĺžiť intervaly medzi aplikáciami.
 • Ak vám to možnosti dovoľujú, snažte sa predĺžiť interval medzi holením a užívaním Jenvoxu na viac ako 24 hodín. Čím dlhšie, tým lepšie - pokožka má viac času na regeneráciu po holení.
 • Môžete vyskúšať naniesť len 1-3 hodiny pred spaním a potom zmyť. Musíte byť ale v kľude, napríklad ležať pri TV. Väčšinou táto doba stačí pre dobrý účinok.
 • Zvoliť Jenvox Fast Sensitive, ktorý obsahuje inú formu účinnej látky.

Kontraindikácie

Nepoužívajte Jenvox pri známej precitlivenosti alebo alergiu na ktorúkoľvek zložku prípravku.

Upozornenie

Prípravok nie je určený pre deti.

Neužívajte vnútorne, Jenvox je určený len na vonkajšie použitie.

V prípade použitia na tvári dávajte pozor, aby sa Vám prípravok nedostal do očí alebo úst. Odporúčam si iba máznout na prst, jemne naniesť na požadované miesto a nechať zaschnúť. V prípade zasiahnutia okamžite opláchnite vodou.

Fľašu uchovávajte viečkom nahor pri teplote do 25 °C.

Liek môže po kontakte s ušľachtilými kovmi spôsobiť odfarbenie.

Zloženie

Účinná látka: 8% chloridu hlinitého. Hydratačná a regeneračná zložka: allantoín. Pomocné látky: čistená voda, hydroxyethylcelulóza.

Balenie

20ml roll-on (gulička). Guličkou sa môžete namazať rovno (napríklad do podpazušia) alebo guličkou zľahka máznout na miesto aplikácie a potom rozotrieť rukou/prstami (napríklad na nohách a dlaniach) alebo si dať menšie množstvo na prst a jemne naniesť na postihnuté miesto (napríklad na tvári).

Ostatné typy balení (sprej, tuhý antiperspirant, krém) nie sú z hľadiska efektívnosti a použiteľnosti na všetky možné časti zďaleka tak efektívne. Všetky ostatné typy navyše vyžadujú ďalšie aditíva, ktoré znehodnocujú účinnosť.

Expiračná doba

Spotrebujte do 12 mesiacov od prvého použitia. Keď dobu prekročíte, nič sa nedeje, Jenvox je extrémne stabilný a prirodzene antibakteriálny. Ak Jenvox ani raz nepoužijete, vydrží vám "na poličke" večne.

Jenvox

Tabuľka dát

Objem
20 ml
Typ
roll-on s guličkou

Mohlo by vás zaujať aj

Jenvox 50ml - účinný prípravok proti poteniu a zápachu

Jenvox 50ml

 • nový český prípravok s najlepším pomerom cena / výkon
 • unikátne šetrné zloženie bez alkoholu
16,60 €
Jenvox Fast - antiperspirant proti poteniu a zápachu

Jenvox 50ml Fast

 • klasika proti poteniu a zápachu
 • rýchloschnúci verzie
 • identická alternatíva k Dricloru
16,20 €
Jenvox Fast Sensitive - šetrný antiperspirant proti poteniu a zápachu

Jenvox 50ml Fast Sensitive

 • vhodný pre citlivé miesta alebo citlivú pokožku
 • obsahuje regeneračnú a hydratačnú zložku
17,70 €

Recenzie

Pridať recenziu

Jenvox 20ml Sensitive