Tento týždeň ste kúpili 558 Jenvoxov
Jenvox 50ml - účinný prípravok proti poteniu a zápachu
 • Jenvox 50ml - účinný prípravok proti poteniu a zápachu
 • Jenvox 50ml - účinný prípravok proti poteniu a zápachu

Jenvox 20ml

10,90 €

Doprava ZADARMO od 5 kusov alebo od 45 €!

Účinný antiperspirant vyvinutý špeciálne proti poteniu a zápachu podpazušia, nôh, rúk, dlaní, tváre, hlavy vrátane vlasovej časti, čela, krku, chrbta, hrudníka a iných miest.

Jenvox®️ je  český výrobok a konečne funguje narozdiel od bežne dostupných antiperspirantov z reklám a drogérií.

Jednoduché použitie len 1-3x týždenne na noc, účinkuje až 7 dní a balenie vydržia 2-5 mesiacov.

Unikátne jemne gélové zloženie bez alkoholu. Ponúkame aj rýchloschnúcu sériu Fast (Jenvox FastFast Sensitive) s odlišnou účinnou látkou. Odporúčajme vyskúšať obidve rady, záleží na individuálnej vnímavosti, aká vám bude viac vyhovovať. Pokiaľ nechcete viac prípravkov, zvoľte jeden zo série Fast vďaka najlepším výsledkom v širokej populácii.

K dispozícii máme aj väčší Jenvox 50ml.

Množstvo
Skladom

 • Pri objednávke do 13:00 doručenie do 2-3 pracovných dní Pri objednávke do 13:00 doručenie do 2-3 pracovných dní
 • Ak nebudete spokojní, vrátime Vám peniaze Ak nebudete spokojní, vrátime Vám peniaze alebo zadarmo vymeníme za inú verziu prípravku
 • Jenvox je dostupný v lekárňach Jenvox je tiež dostupný vo všetkých lekárňach (cez distribútora Phoenix). Pri prvom nákupe odporúčame zvoliť Jenvox Fast alebo Fast Sensitive.

Čo je to Jenvox 20ml proti poteniu a zápachu

Prípravok s jemne gélovou formulou, ktorá sa krásne rozotiera a nesteká. Je bez alkoholu, parabénov a konzervantov. Prípravky, ako Jenvox, sú celosvetovo doporučované kožnými lekármi proti poteniu a zápachu.

V prípade, že sa rozhodnete Jenvox používať do podpazušia, už sa nikdy nebudete chcieť vrátiť k bežnému antiperspirantu. Jeho špecializované zloženie a spôsob použitia na noc zaistí to, že sa obmedzí potenie a zápach v mieste aplikácie a pritom budete mať na pokožke prirodzený pocit.

Jeho použitie je jednoduché a je účinný už po prvom použití. Môžu ho používať ženy, muži i dospievajúci. Nedisponuje žiadnou vôňou a tak môžete používať Váš obľúbený dezodorant či parfum súčasne. Pri použití na tvár môžete ďalej používať makeup alebo líčenia.

Bežné dezodoranty k dostaniu v drogériách sľubujú niekoľkodennú ochranu proti zápachu a potu, žiadny z nich však nie je schopný splniť svoje sľuby. Ak nebudete spokojní s Jenvoxom, zadarmo vymeníme za Jenvox Fast s odlišnou účinnou látkou alebo Vám vrátime peniaze.

Kde je možné Jenvox použiť

Proti poteniu a zápachu podpazušia, rúk, dlaní, nôh, čela, tváre, hlavy vrátane vlasovej časti, krku, hrudníku, chrbta. Skrátka všade tam, kde potrebujete. Do podpazušia, na tvár, slabín či iná citlivé miesta odporúčame ešte šetrnejší Jenvox Sensitive alebo Jenvox Fast Sensitive.

Ako dlho Jenvox 20ml vydrží

Jenvox sa používa len 1-3x týždenne na noc alebo podľa Vašej potreby aj menej. Pri tejto frekvencii užívania vystačí 20ml balenie na 2-5 mesiacov. Nezriedka počúvame skúsenosti zákazníkov, že tieto prípravky vydržia aj 1 rok. Cenová úspora je potom oproti bežným antiperspirantom a dezodorantom obrovská.

Všetky varianty Jenvoxu

Rad Fast odporúčame zvoliť pri prvom nákupe

 • Jenvox Fast - osvedčená klasika proti poteniu a zápachu. Rýchloschnúca formula, ktorá zaschne v priebehu niekoľkých jednotiek alebo desiatok sekúnd.
 • Jenvox Fast Sensitive - rýchloschnúca prémiová verzia s nižšou koncentráciou účinnej látky pre pre citlivé miesta (podpazušie, tvár, slabiny) alebo pre citlivú pokožku. Navyše obsahuje hydratačný a hojivý alantoín, ktorý sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele.
 • Jenvox - unikátne zloženie bez alkoholu na jemne gélovom vodnom základe. Obsahuje odlišnú účinnú látku ako séria Fast.
 • Jenvox Sensitive - prémiová verzia bez alkoholu s nižšou koncentráciou pre citlivé miesta alebo citlivú pokožku. Tiež obsahuje alantoín.

Tip na nákup: Pri nákupe viac kusov zvoľte viac rôznych variantov než aby ste zakúpili rovnakú verziu niekoľkokrát. Zistíte tak, aká verzia vám vyhovuje najlepšie. Najväčší rozdiel môžete spoznať medzi sériou Fast (Jenvox Fast, Fast Sensitive) a sériou bez prívlastku (Jenvox, Jenvox Sensitive), pretože obsahujú odlišné účinné látky a nosič (alkohol vs. voda).

Jenvox FastJenvox Fast SensitiveJenvoxJenvox Sensitive
Dlhotrvajúci efekt (až 7 dní)
Použitie kdekoľvek
Maximálny účinok
Nižšia koncentrácia účinnej látky
Vhodnejšie na citlivú pokožku / oblasť (podpazušie, tvár ...)
Zkľudňujúca zložka
Rýchloschnúci
Bez alkoholu
Textúra vodová vodová jemne gélová jemne gélová

Porovnanie

Jenvox 20mlBežný antiperspirant
Nanášané množstvo Minimálne Veľké
Účinok Až 7 dní 24 h
Frekvencia použitia 1-3x týždenne na noc 1x denne
Balenie vydrží 2-5 mesiacov či dlhšie 1-3 mesiace
Miesto Podpazušie, nohy, ruky, čelo a inde. Lokálne, kdekoľvek na tele. Podpazušie
Účinok Funguje Rozporuplný, je často prekrytý lacnou vôňou.
Parfumácie Bez parfumácie. Za ušetrené peniaze investujte do kvalitného parfumu. Áno
Typ Gulička Gulička, sprej
Zloženie Jednoduché, účinné, prehľadné (3 látky) Desiatky látok
Stopy Nešpiní oblečenie Môže špiniť oblečenie či zanechávať stopy

Recenzie zákazníkov

Heureka.sk - hodnotenie

Citace Absolútna bomba, ktorá skutočne funguje. Na prvý pohľad sa môže zdať vyššia cena, ale nenechajte sa zmiasť. Prípravok vydrží rok - aplikuje sa len 1x týždenne. Majiteľ obchodu a zároveň výrobca Jenvoxu mi vysvetľoval mechanizmus pôsobenia a je neuveriteľné ako to funguje. Je však potrebné dodržiavať pokyny na použitie. Citace
Overený zákazník z Heureka.sk

Citace Výrobok naozaj zaberá proti poteniu. Citace
Lenka z Heureka.sk

Citace Produkt na rozdiel od Dricloru neobsahuje alkohol. Citace
Overený zákazník z Heureka.sk

Citace Uz som vyskusal rozne vyrobky ale tento funguje po 5 dnoch co som ho pouzival sa potenie minimalizovalo a to som ho aplikoval na vrchnu prednu a yadnu cast tela. Treba povedat ze po naneseni som citil mierne pichanie resp. stipanie ale ten pocit ked si date rano tricko prejdete sa a nic nie je mokre ziadne flaky/mapy zato stoja. Citace
Overený zákazník z Heureka.sk

Ako Jenvox funguje

Jenvox účinkuje dvoma spôsobmi. Bezpečne zužuje ústia potných žliaz v mieste aplikácie a zabraňuje množeniu baktérií, ktoré spôsobujú zápach.

Bezpečnosť Jenvoxu proti nadmernému poteniu

Klinicky testovaná účinná látka, ktorá je v Jenvoxu použitá, je jednou z najviac skúmaných látok za posledných 50 rokov s ohľadom na vplyv na ľudské zdravie a nikdy sa nepreukázali škodlivé účinky.
Prípravok môžu bez obáv používať tehotné a dojčiace ženy. Jenvox nepôsobí vnútorne, ale iba na povrchu pokožky a ďalej do tela či krvného obehu sa kvôli veľkosti molekuly cez dno potnej žľazy vôbec nedostáva. Nemôže tak spôsobiť zdravotné neduhy ako rakovinu či Alzheimerovu chorobu.

Spôsob použitia

 1. Jenvox používajte na noc pred spaním, kedy sú potné žľazy najmenej aktívne. Tento spôsob použitia zaručuje maximálnu účinnosť.
 2. Pokožka v mieste nanášania musí byť absolútne suchá a nepodráždená. Pred aplikáciou miesto riadne vysušte. Napríklad obrúskom alebo vyfénujte tak, aby sa pokožka opäť nezačala potiť vplyvom horúceho vzduchu.
 3. Potom Jenvox naneste, nechajte zaschnúť a pôsobiť cez noc. Ráno miesto umyte vodou a počas dňa už prípravok neaplikujte. Medzitým môžete použiť Váš obľúbený dezodorant či parfum. Dezodoranty často obsahujú ďalšie látky na zamedzenie potenia, a tak odporúčame používať iba Jenvox a kvalitný parfum.
 4. Prípravok používajte prvý týždeň každý deň. Po týždni alebo akonáhle sa potenie zníži na vami požadovanú úroveň (podľa toho, čo nastane skôr), znížte frekvenciu na 1-3x týždenne či menej podľa Vašej potreby.

Odporúčania predtým ako začnete Jenvox pravidelne používať

Jenvox nepoužívajte na podráždenú alebo poranenú kožu.

Prípravok používajte na úplne suchú kožu minimálne 2 hodiny po kúpeli či umytí. Čím dlhšie oneskorenie, tým lepšie, aby pokožka čo najviac uschla.

Dodržujte oneskorenie najmenej 24 hodín po holení a depilácii miest, kam chcete Jenvox aplikovať. Platí čím dlhšie, tým lepšie.

Miesto aplikácie je vhodné mať oholené pre lepšiu účinnosť, ale nie je to podmienka. Dodržujte odstup min. 24h uvedený o bod vyššie.

Neaplikujte Jenvox opätovne ak už pociťujete dobrý efekt, ale počkajte opäť do doby, než sa na mieste objaví zvýšená perspirácia.

Pri prvom použití v podpazuší alebo na tvári, nenanášajte plnú vrstvu, aby ste sa vyhli nežiaducim účinkom. Postačí natrieť iba 4-5cm na pokožku a rozotrieť prstami. Ak to nebude stačiť pre požadovaný efekt, pridávať môžete vždy až do tej miery, kedy bude nutné si miesto prejsť guličkou 5x. Iné miesta nie sú tak citlivé a tak sa nebojte dať väčšiu vrstvu.

Nežiaduce účinky

Jenvox je veľmi dobre znášaný. Prechodne sa môže vyskytnúť svrbenie kože v miestach aplikácie.

Ak sa aj napriek správnemu dodržiavaniu pokynov objavia nežiaduce účinky, je možné ich ľahko vyriešiť:

 • Jenvox je nutné nanášať na absolútne suchú pokožku, je dobré si miesto riadne utrieť obrúskom alebo vyfénovať. Fén použite na nízku teplotu, aby sa pokožka vplyvom tepla opäť nepotilaa.
 • Znížiť nanášané množstvo. Stačí si naniesť produkt na prst či vatovú tyčinku a potom jemne natrieť. Jenvox je veľmi účinný aj v minimálnom množstve. Táto rada pomáha najviac.
 • Predĺžiť intervaly medzi aplikáciami.
 • Ak vám to možnosti dovoľujú, snažte sa predĺžiť interval medzi holením a užívaním Jenvoxu na viac ako 24 hodín. Čím dlhšie, tým lepšie - pokožka má viac času na regeneráciu po holení.
 • Môžete vyskúšať naniesť len 1-3 hodiny pred spaním a potom zmyť. Musíte byť ale v kľude, napríklad ležať pri TV. Väčšinou táto doba stačí pre dobrý účinok.
 • Pre extra citlivú pokožku ponúkame Jenvox Sensitive alebo Jenvox Fast Sensitive s inou formou účinnej látky.

Kontraindikácie

Nepoužívajte Jenvox pri známej precitlivenosti alebo alergiu na ktorúkoľvek zložku prípravku.

Upozornenie

Prípravok nie je určený pre deti.

Neužívajte vnútorne, Jenvox je určený len na vonkajšie použitie.

V prípade použitia na tvári dávajte pozor, aby sa Vám prípravok nedostal do očí alebo úst. Odporúčame si iba natrieť na prst, jemne naniesť na požadované miesto a nechať zaschnúť. V prípade zasiahnutia okamžite opláchnite vodou.

Fľašu uchovávajte viečkom nahor pri teplote do 25 °C.

Liek môže po kontakte s ušľachtilými kovmi spôsobiť odfarbenie.

Zloženie

Účinná látka: 11% chloridu hlinitého. Pomocné látky: čistená voda, hydroxyethylcelulóza.
Poznámka: Koncentráciu účinných látok nie je možné porovnávať medzi sériou Fast a sériou Classic. Ide o rozdielne účinné látky. Fast je zhruba rovnako silný ako gélový Jenvox a slabší Fast Sensitive je obdobný ako Jenvox Sensitive.

Balenie

20ml roll-on (gulička). Guličkou sa môžete natrieť rovno (napríklad do podpazušia) alebo guličkou zľahka naniesť na miesto aplikácie a potom rozotrieť rukou/prstami (napríklad na nohách a dlaniach) alebo si dať menšie množstvo na prst a jemne naniesť na požadované miesto (napríklad na tvári).

Ostatné typy balení (sprej, tuhý antiperspirant, krém) nie sú z hľadiska efektívnosti a použiteľnosti na všetky možné časti zďaleka tak efektívne. Všetky ostatné typy navyše vyžadujú ďalšie aditíva, ktoré znehodnocujú účinnosť.

Expiračná doba

Spotrebujte do 12 mesiacov od prvého použitia. Keď dobu prekročíte, nič sa nedeje, Jenvox je extrémne stabilný a prirodzene antibakteriálny. Ak Jenvox ani raz nepoužijete, vydrží vám "na poličke" večne.

Výrobca

Jenvo s.r.o., Česká republika. Jenvox® je registrovaná ochranná známka.

Jenvox

Tabuľka dát

Objem
20 ml
Typ
roll-on s guličkou
Dlhotrvajúci efekt (až 7 dní)
Použitie kdekoľvek
Maximálny účinok
Bez alkoholu
Textúra
jemne gélová
Použitie v tehotenstve či pri dojčení
Odporúčaný do vlasov
Účinná látka
Iná ako v rade Fast
Bez parfumácie

Prevziať

Příbalový leták Jenvox

Prevziať (249.45k)

Mohlo by vás zaujať aj

Jenvox Sensitive - šetrný prípravok proti poteniu a zápachu

Jenvox 50ml Sensitive

 • prémiové zloženie pre najcitlivejšiu pokožku
 • obsahuje regeneračnú a hydratačnú zložku
19,20 €
Jenvox Fast - antiperspirant proti poteniu a zápachu

Jenvox 50ml Fast

 • overená klasika proti poteniu a zápachu
 • rýchloschnúci verzia
17,50 €
Jenvox Fast Sensitive - antiperspirant proti poteniu a zápachu

Jenvox 50ml Fast Sensitive

 • vhodný pre citlivé miesta alebo citlivú pokožku
 • obsahuje regeneračnú a hydratačnú zložku
18,40 €

Recenzie

Hodnotenie 

Jenvox against sweating and odor

Rada by som sa podelila o skúsenosti s Jenvoxom. Objednala som si najprv Fast ale žiaľ,nenaplnilo moje očakávanie. Ako reakcia na moju recenziu som obdržala against sweating and odor./ďakujem pekne/. Používam doteraz a môžem s radosťou ohodnotiť výrobok aspoň čo sa týka podpazušia. Žiaden pot,konečne môžem nosiť tričká vo všetkých farbách :-)....žiaľ, potenie hlavy a tváre ostalo,no pre mňa už aj tak je úspech,že nemám CD fľaky pod pazuchami.

Hodnotenie 

Odporúčam, geniálne

Žiadny zápach žiadna vôňa, dokonale neutrálna. Po vysiľujúcom dni nie som smraďoch

Zápory žiadne

Odporúčam všade kde som, nečakal som, že tak rýchlo to začne fungovať, vlastne som tomu veľmi neveril, hlavne keď v návode je napísané použitie 1x týždenne. Rozhodopádne za mňa áno

Hodnotenie 

Dobry

Toto je ten najlepší produkt, aký som kedy vyskúšala. Používala som konkurenčné v spreji, ktorý trochu fungova, ale toto funguje oveľa lepšie a hlavne nesteká.

Hodnotenie 

JEnvox

V podpazuší účinkuje dobre. Muž je tiež spokojný, ten to dostal povinne (nemal na výber :))))) kvôli nohám a donútim ho používať aj do podpazušia.

Hodnotenie 

Ok

Produkt som zakúpil ako pravidelný užívateľ Dricloru. Toto funguje rovnako dobre a nie je cítiť po alkohole. Budem objednávať ďalej.

Pridať recenziu

Jenvox 20ml