Everdry 50ml - antiperspirant proti nadmernému poteniu
 • Everdry 50ml - antiperspirant proti nadmernému poteniu
 • Everdry 50ml - antiperspirant proti nadmernému poteniu
 • Everdry 50ml - antiperspirant proti nadmernému poteniu

Everdry 50ml

24,50 €

Doprava ZADARMO od 2 kusov alebo od 45 €!

Ponúkame aj náš český LACNEJŠÍ Jenvox 50ml s rovnakým zložením, použitím a účinkom.

Šetrný antiperspirant proti nadmernému poteniu a zápachu podpazušia, nôh, rúk, čela, chrbta, hrudníka a iných miest.

Everdry disponuje šetrným zložením bez alkoholu a je tak vhodný pre veľmi citlivú pokožku.

Množstvo
Skladom

 • Pri objednávke do 13:00 doručenie do 2-3 pracovných dní Pri objednávke do 13:00 doručenie do 2-3 pracovných dní
 • Ak nebudete spokojní, vrátime Vám peniaze Ak nebudete spokojní, vrátime Vám peniaze alebo zadarmo vymeníme za inú verziu prípravku
 • Jenvox je dostupný v lekárňach Jenvox je tiež dostupný vo všetkých lekárňach (cez distribútora Phoenix). Pri prvom nákupe odporúčame zvoliť Jenvox Fast alebo Fast Sensitive.

Čo je to Everdry 50ml

Everdry je antiperspirant vyvinutý priamo proti nadmernému poteniu. Exceluje tam, kde ostatné výrobky zlyhávajú. Je výnimočný hlavne svojím šetrným zložením vhodným aj pre tú najcitlivejšiu pokožku, kedy zároveň poskytuje optimálnu ochranu proti poteniu a zápachu.
Prípravok neobsahuje dráždivý alkohol a konzervačné látky, nehrozí tak podráždenie či pálenie pokožky ako u iných výrobkov. Prípravok je klinicky testovaný.

Everdry je vhodný pre ženy a mužov bez rozdielu, keďže je bez parfumácie. Vďaka tomu môžete zahodiť Váš dezodorant, ktorý nefunguje, a súčasne s Everdry používať Váš obľúbený parfum či inú vôňu bez obmedzenia.

Everdry sa používa veľmi jednoducho len 1-3x týždenne na noc. Účinok vydrží až 7 dní alebo aj viac. Balenie pri tejto frekvencii užívaní vydrží až rok i viac.

Kde je možné Everdry použiť?

Everdry je určený proti poteniu podpazušia, rúk, dlaní, nôh, čela, krku, chrbta a iných miest. Proste všade tam, kde potrebujete! Účinná látka tiež spoľahlivo zabraňuje zápachu, pretože sa zníži počet odumierajúcich baktérií, ktoré zápach vytvára. Pokiaľ Vás trápia hlavne zápach nôh alebo zápach podpazuší aj keď máte pocit, že sa toľko nepotíte, Everdry Vám pomôže.

Everdry vhodný ako darček

Pokiaľ zháňate naozaj praktický darček, ktorý skutočne funguje, vyberte Everdry. Matná, temne modrá krabička a sklenená fľaštička je už potom len čerešničkou na torte!

Návod na použitie - príbalový leták

Používajte Everdry iba na noc pred spaním, kedy sú potné žľazy najviac v pokoji. Tento spôsob použitia zaručuje maximálnu účinnost.

Aplikujte na úplne suchú pokožku. Je vhodné vysušiť miesto aplikácie obrúskom alebo fénom. Po nanesení nechajte prípravok riadne zaschnúť. Pri použití v podpazuší nedávajte ruky ihneď k telu.

Ráno umyte miesto aplikácie a prípravok v priebehu dňa znovu nepoužívajte. Medzitým môžete použiť Váš obľúbený dezodorant.

Prípravok používajte prvých 7 dní každý deň, kým pozorujete potenie počas dňa. Potom znížte frekvenciu užívania na 2-3x týždenne, neskôr stačí užívať prípravok 1x týždenne alebo keď potenie prekročí Vami požadovanú úroveň.

Miesto nanášanie by malo byť suché. Je vhodné miesto vysušiť handričkou alebo vreckovkou a je odporúčané sa 2 hodiny pred použitím nekúpať a nesprchovať. Neaplikujte prípravok na podráždenú pokožku. Nehoľte postihnutú oblasť minimálne 24 hodín pred použitím prípravku. To platí hlavne pri použití v podpazuší.

Miesto aplikácie je vhodné mať oholené pre lepšiu účinnosť, ale nie je to podmienka. Dodržujte odstup min. 24h uvedený o bod vyššie.

Nežiaduce účinky

Antiperspirant Everdry je veľmi dobre znášaný, pretože neobsahuje alkohol, ktorý môže vysúšať a dráždiť pokožku. Zriedkavo sa môže vyskytnúť pálenie alebo svrbenie krátko po aplikácii. V drvivej väčšine sú tieto následky spôsobené podráždením pokožky a nie jej citlivosťou. Najjednoduchší spôsob ako týmto nepríjemnostiam predísť:

 • Riadne vysušiť miesto pred aplikáciou, napríklad vreckovkou alebo vyfénovať. Fén použite na nízku teplotu, aby sa pokožka vplyvom tepla opäť nepotilaa.
 • Miesto aplikácie neholit menej ako 24 hodín pred použitím prípravku. Platí čím dlhšie, tým lepšie - pokožka má viac času na regeneráciu.
 • Zmenšiť dávkovanie - postačí si len máznout na prst či vatovú tyčinku a potom jemne naniesť na požadované miesto.
 • Predĺžiť intervaly medzi aplikáciami.

Upozornenie

Prípravok je určený len na vonkajšie použitie.
V prípade použitia na tvári dávajte pozor, aby sa Vám prípravok nedostal do očí alebo úst. Odporúčame si iba natrieť na prst, jemne naniesť na požadované miesto a nechať zaschnúť. V prípade zasiahnutia okamžite opláchnite vodou.
Uchovávajte pri teplote do 30°C.

Čo je Everdry?

Everdry je antiperspirant proti nadmernému poteniu. Je to číry bezfarebný roztok distribuovaný v balení roll on - s guličkou.

Doba použiteľnosti

30 mesiacov po otvorení

Zloženie, účinné látky

Chlorid hlinitý, čistená voda, hydroxyetyl celulóza.

Výrobca

Everdry GmbH & Co. KG, Nemecko

Everdry

Tabuľka dát

Objem
50 ml
Typ
roll-on s guličkou

Mohlo by vás zaujať aj

Jenvox 50ml - účinný prípravok proti poteniu a zápachu

Jenvox 50ml

 • nový český prípravok s najlepším pomerom cena / výkon
 • unikátne šetrné zloženie bez alkoholu
17,60 €
Jenvox Sensitive - šetrný prípravok proti poteniu a zápachu

Jenvox 50ml Sensitive

 • prémiové zloženie pre najcitlivejšiu pokožku
 • obsahuje regeneračnú a hydratačnú zložku
19,20 €
Jenvox Fast - antiperspirant proti poteniu a zápachu

Jenvox 50ml Fast

 • overená klasika proti poteniu a zápachu
 • rýchloschnúci verzia
17,50 €
Jenvox Fast Sensitive - antiperspirant proti poteniu a zápachu

Jenvox 50ml Fast Sensitive

 • vhodný pre citlivé miesta alebo citlivú pokožku
 • obsahuje regeneračnú a hydratačnú zložku
18,40 €

Recenzie

Hodnotenie 

Recenzie z Heuréka.cz

Stopercentne zaberá. Používam už niekoľko rokov, ale nepreháňam to. Teraz mi stačí natrieť podpazuší raz mesačne. Takže balenie vydrží aj dlhšie ako dva roky. Cena je teda zodpovedajúce.

Hodnotenie 

Recenzie z Heuréka.cz

Bez potenie každý deň !!!

Hodnotenie 

Recenzie z Heuréka.cz

Je to jediný produkt, ktorý mi pomáha pri nadmernom potení

Hodnotenie 

Recenzie z Heuréka.cz

Už žiadna prepotené a zničená tričká. Po jednej aplikácii suché podpazušie aj niekoľko dní. Malá spotreba a vysoká účinnosť. EverDri je úplne skvelý. Skôr sa človek bál zdvihnúť ruky, aby neboli vidieť prepotené koláče, navyše bola tričká od potu zničená. S jeho používaním sa cítim skvele a už nemusím nič skrývať. Aplikujem len raz za čas, keď sa potenie začína vracať, vydrží naozaj dlho.

Pridať recenziu

Everdry 50ml